• :
  • :
 Гарячі лінії звернень громадян:           0-800-604-473 - Держлісагентство;      (044) 451-20-00 - Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ


ДП "Тетерівський лісгосп"

Шановний відвідувач!

Ви зайшли на офіційний сайт Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
 
Архів новин

 
Останні новини
 

 

     Напередодні, з метою ознайомлення з роботою ДП «Тетерівський лісгосп» до нього завітали представники громади євреїв не тільки з України але і далекого зарубіжжя, що відпочивають в таборі відпочинку «Махане Шува». Серед відвідувачів були як і дорослі так і діти. Головна мета для працівників лісгоспу – це підвищення рівня усвідомленості людиною та значення лісу в її житті. Під час спілкування з гостями стало відомо, що там де вони мешкають лісові насадження майже відсутні, і їх уявлення про ліс не дуже широкі.
     Присутні відвідали диспетчерський пункт з системою відео нагляду для спостереження за лісовими пожежами, де ознайомилися з принципом роботи пожежної служби лісгоспу. Побували на комплексі з заготівлі і переробки шишок та вирощування посадкового матеріалу. Вони з цікавістю і захопленням слухали про те як заготовлюються шишки і на власні очі побачили, як з них видобувається насіння, як воно переробляється та зберігається. Також вони побачили сходи, які проросли з маленьких насінин і з яких в майбутньому виростуть величаві бори.
      Присутнім розповіли, яку користь для суспільства становить ліс. Спеціалісти підприємства поділилися з відвідувачами своїми знаннями про біологію лісу, про його роль для природи та суспільства. Про його значення в регулювання клімату та очищення повітря, адже ліс це зелені легені планети. Впевнені, що знання отримані в ході екскурсії будуть корисні гостям і в подальшому посприяють формуванню екологічної свідомості особистості, розширення знань з лісівництва, шанобливого, відповідального ставлення до природи в цілому і лісу зокрема.

Детальніше www.facebook.com/photo.php

 

 
   
 
 
Корисні посилання
     

     
     
Контактні дані:

03115 м. Київ вул. Святошинська, 30

Факс: (044) 451-20-00; Черговий: (044) 451-20-00; (044) 451-20-30, info@kyivlis.gov.ua

Всі права захищені © 2013

При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS