• :
  • :
 Гарячі лінії звернень громадян:           0-800-604-473 - Держлісагентство;      (044) 451-20-00 - Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ


Корисні поради


Ліс – це слово асоціюється у нас із усім найпрекраснішим, з чимось загадковим і водночас таким легким і спокусливим.. Він манить всіх, у своїх мріях нас відносить у найкрасивіші куточки Всесвіту, врешті-решт стає нашою втіхою і схованкою від гамірних днів.
 

 
 

Рекреаційні пункти Київської області

Рекомендації щодо садіння лісу


У природі кожне дерево росте на тому місці. Де впало і проросло насіння. Проте далеко не кожній насінині вдається прорости, багато з них гинуть від пригнічення бур'янами, бракує вологи і поживних речовин. Щоб уникнути подібних негараздів, ми створюємо лісові асадження методом посіву та садіння лісових культур. Садивний матеріал для цього протягом кількох років вирощується на лісових розсадниках.

Як правильно збирати гриби.


Необхідні супутники грибного полювання – корзина, краще вербова, і ніж. Добре підходять для грибів плетинки з берести або лику, але ні в якому разі не тара, в якій гриби “задихнуться” або помнуться, – відро, поліетиленовий мішок чи рюкзак.
Ходити в лісі треба повільно, ретельно оглядаючи всі місця, де може зачаїтися гриб. Під час збору грибів дуже важливо не пошкодити грибницю. Їх потрібно обережно підрізати ножем так, щоб нижній кінець ніжки залишився в землі. Потім це місце присипати землею і трохи утрамбувати. 

Як збирати ягоди в лісі


Велика кількість людей вирушає в ліс, щоб повністю відпочити, залишившись наодинці з чарівною природою. Аромат трав, чисте повітря, шелест листя і яскраві промені сонця, що пробиваються крізь гілки дерев - всім цим можна насолодитися в лісі, а ще зробити ягідні запаси на зиму. Насолодитеся процесом збору ягід, але і будьте обережні, адже не всі вони корисні.

Будьте обережними!


Скільки всього цікавого! Можна побачити різні дерева, трави, квіти послухати спів птахів Але будь обережний!
Хижих тварин ти навряд чи зустрінеш. Вони тримаються подалі від місць, де живуть люди. Але є крихітні комахи, які можуть доставити величезні неприємності. І головне — в лісі легко заблукати. Тому, щоб від походу в ліс у тебе залишилися тільки приємні спогади пам’ятай кілька важливих правил. 

Лікарські рослини


Найдорожчим надбанням людини є здоров'я, а тому наш обов'язок берегти та зміцнювати його. Бути молодим та здоровим допоможуть лікарські рослини. При самостійному збиранні лікарських рослин необхідно дотримуватися певних термінів та правил збору, так як, тільки в певний час рослина володіє всіма необхідними для лікування властивостями, а зберегти їх можна лише при правильному збиранні та зберіганні.

Правила поведінки на відпочинку в ліс


Стомившись від міста, його метушні, шуму та проблем, люди прагнуть знайти спокій на лоні природи. Дуже часто для свого відпочинку вони вибирають ліс. Він приваблює нас своєю прохолодою, тихим шелестом листя, ягідьми та грибами. До лісу йдуть відпочивати поодинці, сім’ями, цілими групами. На жаль, доволі часто такі набіги відпочиваючих закінчуються великими збитками для лісових масивів (забруднення галявин та лісових водойм пустими банками з-під консервів, поліетиленовими пакетами, пляшками, як скляними, так і пластиковими, лісові пожежі, знищення дерев, кущів, ягідників тощо). Тому для того, щоб людям було куди знову і знову повертатися на відпочинок, необхідно дотримуватися деяких елементарних правил поведінки в лісі:
  [1]  

 

 
   
 
 
Корисні посилання
     

     
     
Контактні дані:

03115 м. Київ вул. Святошинська, 30

Факс: (044) 451-20-00; Черговий: (044) 451-20-00; (044) 451-20-30, info@kyivlis.gov.ua

Всі права захищені © 2013

При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS