• :
  • :
 Гарячі лінії звернень громадян:           0-800-604-473 - Держлісагентство;      (044) 451-20-00 - Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ


Взаємодія з громадськістю

 З пов. Людмила Шрамкова
прес-служба Київського обласного
та по м. Києву УЛМГ
(044) 452-89-21
e-mail: press@kyivlis.gov.ua        З метою збільшення відкритості і прозорості діяльності Київського обласного та по м. Києву УЛМГ (далі Управління) та підпорядкованих Управлінню державних підприємств, було розроблено та затверджено план роботи з громадськістю
та заходів, які потребують висвітлення у ЗМІ на 2016 рік.

На сайті Управління      kyivlis.gov.ua/  розміщено інформацію про роботу та життєдіяльність державних підприємств лісової галузі, які підпорядковані Управлінню.
Попереджувальна, роз'яснювальна та оперативна інформація про стан лісів та заходи збереження та захисту лісу.
       
Сайт містить фінансову звітність, інформацію про  заходи поліпшення санітарного стану лісів Київщини, результати аукціонних торгів, декларації керівництва, інформацію про проходження люстрації, про наявність вакантних місць, надання адміністративних послуг та послуг правового характеру.
      
        Працює телефон гарячої лінії (044) 451-20-00,(044) 451-20-30, для термінових повідомлень.
       
Працюють закладки "Гостьова книга", та "Громадська приймальня", де громодяне можуть поставити запитання, та отримати відповідь спеціалістів.

       У соціальній мережі  www.facebook.com/groups/1700181780269255  розміщуються новини про роботу Управління та підпорядкованих Управлінню.
       
Державні підприємства, які підпорядковані Управлінню беруть активну участь у проведенні всеукраїнських акціях , заходах, загально обласних екологічних місячниках та, суботниках. Одним з основних заходів залучення громадськості до посадки лісу є щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона проводиться з 2006 року з ініціативи Держлісагентства. Акція стартує 21 березня у Міжнародний день лісів і триває до Дня довкілля. Основним заходом Акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі шкільної та студентської молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ. Крім того під час проведення Акції спеціалісти лісогосподарських підприємств організовують зустрічі з молоддю, лекції, демонстрації кінофільмів, тематичні вечори на тему лісів та важливості їх
 
       Лісівники області проводять роз’яснювальну роботу щодо еколого - виховної та просвітницької роботі серед населення , особливо серед молоді.Основним профорієнтаційним засобом для залучення у лісове господарство шкільної молоді залишаються шкільні лісництва. На даний час в області налічується 13 учнівських лісництв, у яких навчається 278 дітей.

План заходів щодо співпраці  з громадськістю, ЗМІ та забезпеченню
інформаційної та лісівничо-просвітницької діяльності у 2017 році


План заходів щодо співпраці з громадськістю, засобами масової інформації та забезпеченню інформаційної та лісівничо-просвітницької діяльності у 2016 р.


Законодавча база у сфері комунікації та зв"язків з громадськістю


Конституція України


З А К О Н У К Р А Ї Н И  Про друковані засоби масової інформації  (пресу) в Україні

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації

З А К О Н У К Р А Ї Н И  Про державну таємницю

З А К О Н У К Р А Ї Н И  Про інформацію

 Постанова КМ України Про забезпечення участі громадськості
у формуванні та реалізації державної політики


Громадська Рада

Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики
Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади

Положення про Громадську раду


Склад Громадської ради

Протокол №1 від 06.09.2016
Протокол № 2 від 23.09.2016
Протокол №3 від 29.11.2016

План роботи Громадської ради на І-півріччя 2017 року

Засідання Громадської ради 17.02.2017
 

 
   
 
 
Корисні посилання
     

     
     
Контактні дані:

03115 м. Київ вул. Святошинська, 30

Факс: (044) 451-20-00; Черговий: (044) 451-20-00; (044) 451-20-30, info@kyivlis.gov.ua

Всі права захищені © 2013

При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!
Powered by: OUR-CMS