Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Увага!!! Аукціон!!! – 14 грудня 2017 року о 10-00 відповідно до встановленого графіку розпочнуться аукціонні торги з продажу необробленої деревини хвойних порід, а також техсировини для ВТП, балансів, будлісу, дров’яної деревини, рудсировини хвойних порід

Увага!!! Аукціон!!!

Товарна біржа «Київська агропромислова біржа» проводить аукціон в електронній формі з використанням електронної торгової системи ДП ЛІАЦ з продажу необробленої деревини, заготовленої в І-му кварталі 2018 року лісовими господарствами Київської області, а саме:

 • 14 грудня 2017 року о 10-00 відповідно до встановленого графіку розпочнуться аукціонні торги з продажу необробленої деревини хвойних порід, а також техсировини для ВТП, балансів, будлісу, дров’яної деревини, рудсировини хвойних порід;
 • 15 грудня 2017 року о 10-00 відповідно до встановленого графіку розпочнуться аукціонні торги з продажу необробленої деревини листяних порід, а також техсировини і для ВТП (т/л, м/л), рудсировини (т/л, м/л), балансів (т/л, м/л), фанерного кряжу (т/л, м/л), будлісу (т/л, м/л), дров’яної деревині (т/л, м/л).

Суб`єкти підприємницької діяльності, що бажають взяти участь в аукціоні, повинні:

І. Зареєструватися в електронній торговій системі (https://liac-sales.aps-tender.com) та подати для реєстрації на біржі через електронну торгову систему наступні скановані документи:

 • Нотаріально засвідчені копії установчих документів (статут).
 • Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (юридичної особи або фізичної особи – підприємця).
 • Копії довідки про взяття на облік платника податків, довідки з державного комітету статистики України (за наявності).
 • Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (свідоцтва про сплату єдиного податку).
 • Довідка за підписом керівника суб’єкта господарювання щодо обсягів фактично переробленої необробленої деревини за попередній квартал.
 • Довіреність уповноваженим особам покупця з повноваженнями на участь в аукціоні та на підписання договорів купівлі – продажу.
 • Копію платіжного доручення, що підтверджує перерахування реєстраційного та гарантійного внеску (надається після формування заяви).
 • Угода про участь в аукціонних торгах за допомогою електронної торгової системи.

ІІ. Сформувати за допомогою електронної торгової системи, використовуючи персональні параметри доступу (логін, пароль) заяву (у разі проведення аукціону в декілька сесій, сформувати заяви по кожній окремій сесії), що створюється в електронному виді, та подати її для реєстрації на біржі за допомогою електронної торгової системи.

ІІІ. Сплатити:

 • реєстраційний внесок у розмірі 500,00 грн. з урахуванням ПДВ на р/р № 26005500086817 в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», МФО 300614, код ЄДРПОУ 23243248, отримувач – ТБ «Київська агропромислова біржа»;
 • гарантійний внесок (сплачується без урахування ПДВ) у розмірі п’ять відсотків від вартості заявлених на купівлю лотів на р/р № 26001500093064 в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», МФО 300614, код ЄДРПОУ 23243248, отримувач – ТБ «Київська агропромислова біржа».

ІV. Пройти згідно встановленого графіку навчання за допомогою електронної торгової системи, або безпосередньо на ТБ «Київська агропромислова біржа» за адресою – 01004 м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 5, приміщення 6Б, 5 поверх.

V. Забезпечити до 15-00 13 грудня 2017 року подання підписаної та скріпленої печаткою (за наявності) заяви (заявок) з встановленим пакетом документів, які повинні бути належним чином завірені, на адресу ТБ «Київська агропромислова біржа» – 01004 м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 5, приміщення 6Б, 5 поверх.

Документацію з проведення електронних аукціонних торгів та перелік деревини, що виставляється на аукціонні торги, можна одержати за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 5, корп. 6Б, 5 поверх, (e-mail: office@agrostock.kiev.ua), а також з офіційного веб-сайту біржі www.visnik.kiev.ua .
Прийом заявок на загальний аукціон по завершується 12 грудня 2017 року о 15-00.

Зв’язатися зі службою підтримки щодо організації та проведення електронних аукціонних торгів можливо за телефонами: +38 044 230 95 49, +38 044 230 96 95 або за допомогою електронної торгової системи.

Аукціонний Комітет з організації та проведення
аукціонних торгів з продажу необробленої деревини

Детальніше liac-sales.aps-tender.com