Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ТБ «Київська агропромислова біржа» повідомляє, що 30 та 31 травня 2018 року будуть проводитися електроні аукціонні торги з продажу необробленої деревини, заготовленої в ІІІ-му кварталі 2018 року лісовими господарствами Київської області.  »

ТБ «Київська агропромислова біржа» проводить аукціон в електронній формі з використанням електронної торгової системи  ДП ЛІАЦ з продажу необробленої деревини, заготовленої в ІІІ-му кварталі 2018 року лісовими господарствами Київської області, а саме:

 • 30 травня 2018 року о 10-00 відповідно до встановленого графіку розпочнуться аукціонні торги з продажу необробленої деревини хвойних порід, а також техсировини для ВТП, балансів, будлісу, дров’яної деревини, рудсировини хвойних порід;
 • 31 травня 2018 року о 10-00 відповідно до встановленого графіку розпочнуться аукціонні торги з продажу необробленої деревини листяних порід, а також техсировини і для ВТП (т/л, м/л), рудсировини (т/л, м/л), балансів (т/л, м/л), фанерного кряжу (т/л, м/л), будлісу (т/л, м/л), дров’яної деревині (т/л, м/л).

 

Суб`єкти підприємницької діяльності, що бажають взяти участь в аукціоні, повинні:

І. Зареєструватися в електронній торговій системі (https://liac-sales.aps-tender.com) та подати для реєстрації на біржі через електронну торгову систему наступні скановані документи:

 • Нотаріально засвідчені копії установчих документів.
 • Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (юридичної особи або фізичної особи – підприємця).
 • Копії довідки про взяття на облік платника податків, довідки з державного комітету статистики України.
 • Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (свідоцтва про сплату єдиного податку).
 • Довідка за підписом керівника суб’єкта господарювання щодо обсягів фактично переробленої необробленої деревини за попередній квартал.
 • Довіреність уповноваженим особам покупця з повноваженнями на участь в аукціоні та на підписання договорів купівлі – продажу.
 • Копію платіжного доручення, що підтверджує перерахування реєстраційного та гарантійного внеску (надається після формування заяви).
 • Угода про участь в аукціонних торгах за допомогою електронної торгової системи.

ІІ. Сформувати за допомогою електронної торгової системи, використовуючи персональні параметри доступу (логін, пароль) заявку (у разі проведення аукціону в декілька сесій, сформувати заявки по кожній окремій сесії), що створюється в електронному виді, та подати її для реєстрації на біржі за допомогою електронної торгової системи.

ІІІ. Сплатити:

– реєстраційний внесок у розмірі 500,00 грн. з урахуванням ПДВ на р/р № 26005500086817 в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», МФО 300614, код ЄДРПОУ 23243248, отримувач – ТБ «Київська агропромислова біржа»;

– гарантійний внесок (сплачується без урахування ПДВ) у розмірі п’ять відсотків від вартості заявлених на купівлю лотів на р/р № 26001500093064 в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», МФО 300614, код ЄДРПОУ 23243248, отримувач – ТБ «Київська агропромислова біржа».

ІV. Пройти згідно встановленого графіку навчання за допомогою електронної торгової системи, або безпосередньо на ТБ «Київська агропромислова біржа» за адресою – 01004 м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 5, приміщення 6Б, 5 поверх.

 1. V. Забезпечити до 15-00 29 травня 2018 року подання підписаної та скріпленої печаткою (за наявності) заяви (заявок) з встановленим пакетом документів, які повинні бути належним чином завірені, на адресу ТБ «Київська агропромислова біржа» – 01004 м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 5, приміщення 6Б, 5 поверх.

 

Документацію з проведення електронних аукціонних торгів та перелік деревини, що виставляється на аукціонні торги, можна одержати за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 5, корп. 6Б, 5 поверх, (email: office@agrostock.kiev.ua), а також з офіційного веб-сайту біржі www.visnik.kiev.ua .

Прийом  заявок на загальний аукціон по завершується  25 травня 2018 року о 12-00.

Зв’язатися зі службою підтримки щодо організації та проведення електронних аукціонних торгів  можливо за телефонами: +38 044 230 95 49, +38 044 230 96 95 або за допомогою електронної торгової системи.

 

Аукціонний Комітет з організації та проведення

аукціонних торгів з продажу необробленої деревини