Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ДП “Богуславський лісгосп”

ДП „Богуславське лісове господарство” знаходиться на правому березі річки Дніпро в південній частині Київської області на території трьох адміністративних районів: Богуславського, Таращанського та Рокитнянського.

Підприємство організоване в 1936 році на базі Богуславського ліспромгоспу, в склад якого увійшло 9 лісництв: Сухоліське, Синявське, Ольшаницьке, Богуславське, Улашівське, Таращанське, Поташнянське, Медвинське, Корсунське.

В 1940 році Сухоліське лісництво, як територіально ближче розміщене до Білоцерківського лісгоспу було повністю передано в його склад. В зв`язку з утворенням Черкаської області в 1954 році Корсунське лісництво (без урочища „Москаленки”) було передане Канівському лісгоспу, так як Корсунський адміністративний район, на території якого розміщене лісництво, повністю увійшов в склад Черкаської області. В складі Богуславського лісгоспу в 1955 році залишилося 7 лісництв: Таращанське, Богуславське, Поташнянське, Улашівське, Ольшаницьке, Медвинське, Синявське. У 1963 році Синявське лісництво було перейменовано у Бушевське лісництво.

Загальна площа лісгоспу, згідно з даними лісовпорядкування 2014 року становить 30164,5 га.

  • Ліси ДП «Богуславський лісгосп» віднесені до слідуючих категорій лісу:
    ліси природоохоронного, наукового, історико-культурного призначення – 697,0 га
  • рекреаційно-оздоровчі ліси – 2383,0га;
  • захисні ліси – 2709,2 га;
  • експлуатаційні ліси – 24440,8 га.

Основними напрямками ведення лісового господарства у ДП „Богуславське лісове господарство” є збереження і підвищення природоохоронних, захисних, санітарно-гігієнічних, естетичних, та інших господарських функцій лісу, вирощування лісу для задоволення потреб у деревині місцевих підприємств, організацій та населення, своєчасне проведення лісовідновлювальних заходів, заготівля продукції побічного користування, тобто безперервне та невиснажливе використання ресурсів лісу без шкоди для навколишнього природного середовища.

Статут підприємства

Директор – Могильний Валентин Григорович, тел. 04561-5-14-39

Біографічна довідка Могильний Валентин Григорович

Головний лісничий – Шевченко Олександр Володимирович , тел. 04561-5-33-90
Головний інженер – Шнуренко Павло Іванович, тел.04561-5-35-63

Адреса:
09700, м. Богуслав пров. Інтернаціональний, 8.
Тел./факс: 8 (04562) 5-32-86

E-mail: bg_lisgosp@ukr.net

http://boguslavlis.com.ua/golovna.html

www.facebook.com/DPBoguslavlisgosp/