Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ДП “Поліський лісгосп”

Державне підприємство «Поліське лісове господарство» розташоване в північній частині Київської області на території одного адміністративного району. Протяжність території лісгоспу з півночі на південь 35 км, зі сходу на захід 24 км. Загальна площа лісгоспу на даний час складає 16329 га. Контора лісгоспу знаходиться в с. Радинка Поліського району Київської області. До складу лісгоспу входять чотири лісництва: Красятицьке, Зеленополянське, Радинське, Стещинське.

Головне завдання лісгоспу – відтворення лісів і збереження їх первозданної краси для прийдешніх поколінь. Відповідно пріоритетним у ведені лісового господарства є, насамперед, примноження лісових ресурсів, збільшення покритої лісом площі, формування високопродуктивних, біологічно стійких насаджень, захист лісових масивів від шкідників, хвороб та лісових пожеж.

Державним підприємством « Поліське лісове господарство» щорічно створюються лісові культур у держлісфонді на площі біля 100 га. В лісових росадниках кожного з чотирьох лісництв вирощується посад матеріал, в цілому по лісгоспу вирощується біля 1,2 млн. сіянців головних лісоутворюючих порід, що дає змогу повністю забезпечити свої потреби в посад матеріалі.

З метою формування повноцінних насаджень, кожного року підприємством проводяться рубки формування та оздоровлення лісів та інші заходи.

На території лісгоспу є природно заповідний фонд, а саме Ботанічний заказник місцевого значення « Городещино» площею 9,0 га.

Директор – Бородаєв Ігор Володимирович – тел.. (045-92) 5-14-76;

Біографічна довідка  Бородаєв Ігор Володимирович

Головний лісничий – Андрій Анатолійович Майструк – тел.. (045-92) 5-14-77;

Головний інженер – Сергій Іванович Тесленко – тел.. (045-92) 5-14-77;

e-mail: polisskiy@ukr.net

www.facebook.com/polisskiy.lisgosp

https://www.facebook.com/profile.php?id=100018353349763