Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ДП “Фастівський лісгосп”

Державне підприємство “Фастівське лісове господарство” розташоване на площі 18596 гектарів на території Фастівського району.

Ліси Фастівщини стали державними ще в 1831 році позаминулого сторіччя. Колектив “ДП Фастівське лісове господарство” в 2011 році відзначив 180 років від дня заснування підприємства, а в 2012 році 100 років від створення Веприківського лісництва.

Господарська діяльність підприємства спрямована на вирощування високопродуктивних насаджень, одержання деревини для потреб народного господарства, охорони лісів від пожеж, шкідників та хвороб лісу, проведення інших заходів для раціонального використання та відтворення лісових ресурсів. На сьогоднішній день Державне підприємство «Фастівське лісове господарство” складається з 4 лісництв: Веприківського, Дорогинського, Фастівського та Снітинського, автотранспортного цеху і являється економічно розвинутим, потужним підприємством в якому працює понад 200 працівників.

На території лісгоспу створено 5 заповідних об’єктів. Територія лісгоспу за рослинним районуванням відноситься до північної частини Правобережного лісостепу. Характерною особливістю місцевих ландшафтів є наявність горбів, створених водно-льодовиковими покладами.

Всі масиви лісгоспу по умовах вирощування діляться на дві частини північну де переважають сосново-дубові та соснові ліси, та південну, де ростуть в основному твердолистяні породи.

Кліматичні умови Фастівщини сприятливі для вирощування високопродуктивних соснових, сосново-дубових та дубово-ясеневих деревостанів.

Щорічно на рубках головного користування заготовлюється 37 тис.кбм деревини.

Сучасний лісгосп це комплексне, технічно оснащене, із сучасними технологіями виробництва.
Характерним для колективу лісгоспу є чітка організація праці та створення виробничої атмосфери, яка дає можливість працювати з повною віддачею та гарним настроєм.

Головною метою лісового господарства є забезпечення безперервного, раціонального, невиснажливого використання лісових ресурсів та їх розширене відтворення.

Підприємство надає рекреаційні послуги, послуги по доставці дров колотих населенню проводить роботи по вирощуванню декоративного посад матеріалу та його реалізацію.

В вересні 2013 року в Снітинському лісництві був відкритий торгівельний павільйон «Лісовичок» з продажу товарів народного споживання та виробів лісогосподарської галузі.

На підприємстві створено 4 шкільні лісництва. Дорогинське шкільне лісництво в 2012 році вибороло «Гран-прі» серед шкільних лісництв України. А в 2013 році на базі Дорогинського лісництва проходив VІІ Всеукраїнський зльот учнівських лісництв, де команда шкільного лісництва зайняла І місце.

Чемерський Олег Юрійович з 01.11.2012 року призначений директором Державного підприємства «Фастівське лісове господарство» Київського обласного та по м.Києву управління лісового та мисливського господарства, де працює в даний час.

 

Черговий: тел. 6-52-52

Директор – Чемерський Олег Юрійович тел. 6-52-52

Головний інженер – Неруш Роман Григорович

Головний лісничий – Прокопюк Леонід Никифорович тел. 6-54-88

e-mail: fastivlis@ukr.net

сайт: www.fastivlis.net

www.facebook.com/profile.php