Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Співпраця з громадськістю

З метою збільшення відкритості і прозорості діяльності Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства (далі Управління) та підпорядкованих Управлінню державних підприємств, було розроблено та затверджено план роботи з громадськістю
та заходів, які потребують висвітлення у ЗМІ на 2016 рік.

На сайті Управління kyivlis.gov.ua розміщено інформацію про роботу та життєдіяльність державних підприємств лісової галузі, які підпорядковані Управлінню.

Попереджувальна, роз’яснювальна та оперативна інформація про стан лісів та заходи збереження та захисту лісу.

Сайт містить фінансову звітність, інформацію про заходи поліпшення санітарного стану лісів Київщини, результати аукціонних торгів, декларації керівництва, інформацію про проходження люстрації, про наявність вакантних місць, надання адміністративних послуг та послуг правового характеру.

Працює телефон гарячої лінії (044) 451-20-00,(044) 451-20-30, для термінових повідомлень.

Працюють закладки “Гостьова книга”, та “Громадська приймальня”, де громодяне можуть поставити запитання, та отримати відповідь спеціалістів.

У соціальній мережі www.facebook.com/groups/1700181780269255 розміщуються новини про роботу Управління та підпорядкованих Управлінню.

Державні підприємства, які підпорядковані Управлінню беруть активну участь у проведенні всеукраїнських акціях , заходах, загально обласних екологічних місячниках та, суботниках. Одним з основних заходів залучення громадськості до посадки лісу є щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона проводиться з 2006 року з ініціативи Держлісагентства. Акція стартує 21 березня у Міжнародний день лісів і триває до Дня довкілля. Основним заходом Акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі шкільної та студентської молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ. Крім того під час проведення Акції спеціалісти лісогосподарських підприємств організовують зустрічі з молоддю, лекції, демонстрації кінофільмів, тематичні вечори на тему лісів та важливості їх

Лісівники області проводять роз’яснювальну роботу щодо еколого – виховної та просвітницької роботі серед населення , особливо серед молоді.Основним профорієнтаційним засобом для залучення у лісове господарство шкільної молоді залишаються шкільні лісництва. На даний час в області налічується 13 учнівських лісництв, у яких навчається 278 дітей.