Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ДП “Київський лісгосп”

Державне підприємство “Київське лісове господарство”

Державне підприємство “Київське лісове господарство” організоване в 1930 році і розташоване в центральній частині Київської області. В послідуючі роки підприємство неодноразово зазнавало територіальних і структурних змін.

Остання зміна назви підприємства здійснена наказом Державного Комітету лісового господарства від 12.01.2005 р. №5.

Лісовий фонд державного підприємства “Київське лісове господарство” знаходиться в основному у зеленій зоні м. Києва і займає 27723 га, з них вкриті лісовою рослинністю 24311 га. Лісові культури займають 14603 га або 52% вкритих лісом земель.

За рослинними умовами ліси підприємства розміщені частково у південному Поліссі та північній частині лісостепу на території шістьох адміністративних районів, які розташовані діаметрально по відношенню м. Києва в межах якого також є 90 га лісових земель.

Із загальної площі лісів підприємства 3205,5 га віднесені до природно-заповідного фонду, а 196 га представлені лісопарковою частиною зелених зон. Своїм розташуванням визначаються першочергові функції лісів – рекреаційні, санітарно-оздоровчі та естетичні. Поряд з цим ці ліси піддаються великому антропогенному навантаженню.

За складом насадження представлені великою кількістю видів деревних та чагарникових порід але домішують сосна звичайна, яка займає 59.2 відсотки території, дуб звичайний 19,1 відсоток, вільха чорна – 5,6 відсотків, береза повисла 3,7 відсотків. Інші породи присутні частіше в складі деревостанів лісостепової зони.

За віковою структурою молодняки займають 15.2% вкритих лісовою рослинністю земель, середньовікові – 64.2%, пристигаючи 7.7%, а стиглі і перестиглі – 12.9%.

На території Ірпінського лісництво є шкільне лісництво при Еколого-технічному центрі творчості школярів та молоді м. Ірпеня.

Адміністративне приміщення державного підприємства знаходиться:

м. Києві за адресою: вул. Святошинська, 30 (телефон-факс 4512031)

e-mail: kievskiy_leshoz@ukr.net

Посада П.І.П. Телефон
Директор Рибак Роман Васильович 451-20-31
Головний лісничий Грінченко Юрій Олександрович 452-89-16
Головний інженер Содолінський Руслан Вікторович 494 -37-52

https://www.facebook.com/Kievskiyleshoz/