Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Видача Посвідчення мисливця

Прийом іспитів для отримання посвідчень мисливця та обмін контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання для мисливців КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ проводиться в ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДУ.

 

Одночасно повідомляємо, що контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання не є дозволом на проведення полювання, а являється одним з документів на право полювання, визначених статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

Обмін контрольної картки є адміністративною послугою, яку мисливець отримує за бажанням здійснювати полювання в певний мисливський сезон. Плата за таку послугу не являється внесками, які обов’язково потрібно вносити кожного мисливського сезону.

Обмін контрольної картки здійснюється після проведеної оплати за видачу контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил, яка становить 10,0 грн. та сплата державного мита – 1,70 грн. (комісія банку залежить від обраного банку, способу оплати або платіжної системи, через яку мисливець проводить оплату послуги).

Якщо полювання заборонено чи з низки причин мисливець не має наміру здійснювати полювання, то не отримання контрольної картки на певний мисливський сезон не тягне за собою накладення штрафу та не позбавляє мисливця документів на право полювання.

При обміні контрольної картки мисливець пред’являє контрольну картку за останній мисливський сезон, на який він її отримував.

 

 

Для здачі екзамену на посвідчення мисливця зареєстровані в Київській області мисливці повинні мати наступні документи:

  • Паспорт громадянина України (оригінал)
  • 2 кольорові фото 3х4
  • Дозвіл на зброю (за наявності)
  • Участь в громадських мисливських організаціях (за наявності).