Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Звернення громадян

Прийом громадян

  • Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Київському обласному та по м. Києву управлінні лісового та мисливського господарства (додаток 1)
  • Графік особистого прийому громадян у Київському обласному та по м. Києву управлінні лісового та мисливського господарства (додаток 2)

Доступ до публічної інформації

Нормативна та правова база

Форма та порядок подання запиту

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади»

1) Порядок складання та подання запитів на інформацію, розпорядником якої є Державне агентство лісових ресурсів України або його територіальні органи;

2) форми для подання запитів на інформацію, розпорядником якої є Державне агентство лісових ресурсів України або його територіальні органи.

  1. Департаментуземлеробствата технічної політики в АПК забезпечити подання цього наказу на державнуреєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
  2. Цей наказнабираєчинності з дня його офіційного опублікування.
  3. Контроль завиконаннямцього наказу залишаю за собою.

 Завантажити форму 1

Завантажити форму 2

Порядок оскарження

Додаток 5

Перелік відомостей, що становлять службову інформацію

Додаток 6

Звіти

Довідки за 2011-2016 рік

Контакти для звернень

  • поштова адреса: 03115, м. Київ, вул. Святошинська, 30
  • електронна адреса: info@kyivlis.gov.ua
  • телефон/факс: (044) 451-20-00