Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Розвиток лісової інфраструктури

Підпорядковані підприємства Київського обласного та по місту Києву  управління лісового та мисливського господарства інвестували  в 2017 році значні кошти для придбання техніки, деревообробного обладнання, та пристроїв для переробки насіння лісових порід.

ДП «Тетерівський лісгосп» придбано пристрої для обезкрилення насіння хвойних порід    ОН-800  за 192 тис. грн. , сушильну шафу СП-300 за 142 тис. грн.  Для охорони лісів від пожеж та своєчасного виявлення лісових пожеж в разі їх виникнення Дніпровсько – Тетерівське державне лісомисливського господарство придбало комплект обладнання та установки системи раннього виявлення лісових пожеж «Азимут» АЦ-Р26Н30, комплект WI-FI на суму 196 тис. грн.   ДП «Димерський лісгосп» придбав систему раннього виявлення та реагування на лісові пожежі «Азимут – ПРО» вартістю 485 тис. грн. з установкою.    ДП «Фастівський лісгосп» закупив щоглу мобільну решітчасту металеву  ВПК-48L вартістю  200 тис. грн.

Пріоритетним напрямком діяльності Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства є покращення лісової інфраструктури області. Сюди, насамперед, відноситься будівництво нових, відновлення, ремонт та реконструкція існуючих лісових автомобільних доріг лісогосподарського та протипожежного призначення.

На виконання наказу Держлісагентства України від 10.07.2017 року №279 на 2017 рік підпорядкованим підприємствам області за рахунок власних коштів доведені обсяги відновлення, ремонту та реконструкції лісових автомобільних доріг:

У 2017 році підпорядкованими лісогосподарськими підприємствами Київської області відновлено, відремонтовано та реконструйовано 47,3 км земляного полотна лісових автомобільних доріг, що складає 100% від річного плану. В порівнянні з минулим роком відремонтовано лісових доріг більше ніж у два рази.

Також у минулому 2016 році відремонтовано 2,5 км дорожнього одягу лісової автомобільної дороги, що складає 100% від річного плану. В порівнянні з минулим роком – зростання на 25%.

У 2018 році лісогосподарськими підприємствами Київщини заплановано відремонтувати 54,2 км земляного полотна і 1,2 км дорожнього одягу лісових автомобільних доріг.

№ п/п Назва лісогосподарського підприємства Земляне полотно, км Дорожній одяг, км
План на 2017 рік План на 2017 рік
1 ДП «Білоцерківський лісгосп» 29,0
2 ДП «Димерський лісгосп» 1,0
3 ДП «Клавдієвський лісгосп» 1,0
4 ДП «Макарівський лісгосп» 2,5
5 ДП «Фастівський лісгосп» 16,0
Всього: 47,0 2,5