Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Київщину відвідала делегація лісівників з Туреччини

До лісівників Київщини – державного підприємства «Іванківське лісове господарство» завітала делегація Генерального директорату лісового господарства Турецької Республіки: керівник департаменту охорони та захисту лісу – Хакан Рагіпоглу, завідувач відділу лісового карантину – Озгур Топрак, біологиня відділу боротьби зі шкідниками та хворобами лісу – Сезер Кая.
До турецьких колег лісівників-лісопатологів приєднались головний спеціаліст сектору з питань охорони та захисту лісу Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства – Світлана Гайова та начальник ДСЛП «КИЇВЛІСОЗАХИСТ» Сергій Солоха.
В ході діалогу, учасники обмінялись досвідом в частині боротьби та запобіганню негативного впливу патологічних явищ на лісові екосистеми та в рамках подальшої співпраці обговорили напрямки дослідження процесів, пов’язаних із захистом лісу від біотичних та абіотичних чинників.
Директор лісгоспу Віктор Шихненко ознайомив присутніх із основними видами діяльності підприємства, розповів про динаміку поширення стовбурових шкідників у лісових масивах лісгоспу за останні п’ять років, а також поділився з колегами методами спостереження та моніторингу, заходами запобігання і боротьби в осередках всихання соснових насаджень.
Колеги із Туреччини поділились досвідом ведення лісогосподарських і лісозахисних заходів та продемонстрували програмний продукт, яким вони користуються під час проведення лісогосподарських заходів.
У лісових масивах Феневицького лісництва з метою обміну досвідом в сфері захисту лісу від шкідників та хвороб лісу, які викликають ослаблення деревостанів, в натурі було оглянуто ділянки соснового деревостану, які свого часу були уражені короїдом та лісові культури 2018 та 2019 років, створені на суцільних зрубах після пошкодження насадження шкідниками та хворобами.