Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ
ДП “Переяслав-Хмельницький лісгосп”. Лісу бути!
Нещодавно у ДП "Переяслав-Хмельницький лісгосп", до збору плодів горіха чорного та горіха маньчжурського долучилися учні Переяслав-Хмельницької ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 на базі якої котрий рік функціонує учнівське лісництво (керівник Кондратенко А.П.).
ДП “Фастівський лісгосп”. Наші діти – скарб нації!
Протягом 26-28 вересня 2018 року на Сумщині відбувся ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв де команда юних лісівників Київської області: Максименко Емілія, Міщеня Даніїл, Баранівська Катерина (керівники Стукал Н.І. та Петльова Л.Г), посіла ІІІ командне місце.
Як лісівники відтворюють українські ліси
Основним завданням лісівників є вирощування та відтворення лісів. Для того, щоб зрозуміти, як відбуваються ці процеси хочемо роз’яснити деякі аспекти лісового господарства. Відповідно до законодавства, надається два роки, протягом яких необхідно відтворити ліс на місці суцільних зрубів. Такий...
З 2019 року за незаконну рубку та контрабанду лісу суттєво зростуть штрафи та терміни позбавлення волі
3 жовтня 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів». Згідно із Законом в декілька разів підвищено штрафи за незаконну рубку...
Головними сподвижниками реформ у лісовій галузі мають бути науковці, – Володимир Бондар на Прикарпатті
Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Основні проблеми й тенденції розвитку лісового господарства в Українських Карпатах».