Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Відбудеться Друга лісовпорядна нарада з питання розгляду основних положень Проекту організації і розвитку лісового господарства ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад»

На виконання Порядку ведення лісовпорядкування, затвердженого Наказом Міндовкілля України від 15.11.2021 №749 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2021 за №1644/37266) та з метою забезпечення права участі громадян, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій (заінтересованих сторін) в громадськомуобговоренні проведення лісовпорядкування, повідомляємо про те, що 23 січня 2023 року в 11-00 в приміщенні актового залу Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства за адресою: 03115 м. Київ, вул. Святошинська, 30 відбудеться Друга лісовпорядна нарада з питання розгляду основних положень Проєкту організації і розвитку лісового господарства ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад».

Зауваження та пропозиції щодо матеріалів лісовпорядкування зацікавлені сторони можуть направити на електронну адресу Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства office@kyivlis.gov.ua

Контактна особа – перший заступник начальника Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, тел.:(044)451-20-00.

3_ПОВІДОМЛЕННЯ_ЛІСОВПОРЯД_НАРАДА

Проект організації та розвитку лісового господарства1_compressed