Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

В Україні стартували перехресні тренування з раннього виявлення та запобігання лісовим пожежам між областями

На виконання рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у квітні двічі Міндовкілля спільно з ДСНС України, Державне агентство лісових ресурсів України, Державне агентство України з управління зоною відчуження, Державне агентство водних ресурсів України, Державна екологічна інспекція України, представниками облдержадміністрацій та установ природно-заповідного фонду обговорили стан виконання протипожежних заходів та визначили координацію дій, аби максимально швидко локалізовувати та долати наслідки пожеж.
 
Наступним етапом стало опрацювання спільної взаємодії пожежних підрозділів лісогосподарських підприємств з різних регіонів України для оперативного гасіння великої лісової пожежі у разі її виникнення.
 

Так, на виконання наказу Держлісагентства,  13 травня цього року на базі ДП “Остерський військовий лісгосп” Чернігівського ОУЛМГ проведено перше перехресне навчальне тренування з гасіння великих лісових пожеж із залученням сил та засобів інших областей. 

 
До навчань додатково залучено сили та засоби зведеного загону з пожежогасіння та ліквідації масштабних, складних і тривалих пожеж в екосистемах Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства у складі: 35 чоловік особового складу та 8 одиниць техніки (3 пожежні автомобілі та 5 пожежних модулів).