Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу технічної політики та охорони праці

Кваліфікаційні вимоги: Наявність громадянства України, вища освіта з освітньо- кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за напрямком підготовки «Лісове господарство», досконале володіння українською мовою, високий рівень володіння роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами. Без вимог до стажу роботи, бажано стаж роботи на державній службі.

Для участі в конкурсі необхідно подати до сектору кадрів та юридичного забезпечення Управління письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних, довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається сектором кадрів Управління.

СТРОК подачі документів протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Документи приймаються за адресою: м. Київ, вул. Святошинська 30, каб. 101. Тел. 450-27-01