Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр та стажем роботи за фахом на державній службі не менше як 3 роки або за фахом в інших сферах не менше 3 років. Досконале володіння українською мовою, належний рівень володіння роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами. Бажано стаж роботи на державній службі.

Для участі в конкурсі необхідно подати до сектору кадрів та юридичного забезпечення Управління письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних, довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається сектором кадрів Управління.

СТРОК подачі документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Документи приймаються за адресою:
м. Київ, вул. Святошинська 30, каб. 101.
Тел. 450-27-01