Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ДП “Фастівський лісгосп” .Дякуємо вам, дорогі наші воїни, за мирне небо над головою!

Шановні військовослужбовці! Дорогі наші захисники!
Сьогодні, в такий важкий для нашої країни час, ви являєтеся надійною опорою для держави, а для свого народу, ви є символом сили, твердості духу, мужності, героїзму, доблесті і честі. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках.
Ми дякуємо вам, дорогі наші воїни, за мирне небо над головою, за можливість вчитися і працювати, за те, що ми бачимо солодкі сни у теплих ліжках, в той час, коли ви несете службу в окопах під свистом куль. Висловлюємо вдячність і тим працівникам лісгоспу, які ризикуючи своїм життям, з честю і гідністю виконували свій громадянський і військовий обов’язок на сході країни.
Ми вклоняємося вашому подвигу і подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю.
В День Збройних Сил України, від усієї душі хочемо побажати вам міцного здоров’я, незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів, незгасимого оптимізму, успіхів у військовій підготовці, відмінного виконання всіх поставлених завдань та обов’язкової удачі. Благополуччя вам та вашим родинам, надійного тилу, великої підтримки та скорої перемоги!
Бажаємо й надалі своєю важливою справою нагадувати всьому світові про те, що Україна у надійних руках!