Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Держлісагентство відкрите до співпраці з громадськістю, – Христина Юшкевич

Працівники лісогосподарських підприємств Львівщини роз’яснювали, що попри відсутність фінансування лісового господарства з держбюджету, лісівники намагаються забезпечувати охорону і захист лісових масивів, а це – кожен третій гектар території області. Завдяки роботі лісової галузі відбувається розвиток суміжних галузей.

Учасники акції разом з місцевою владою домовилися в подальшому спільно вирішувати проблеми, брати участь у роботі круглих столів і налагоджувати співпрацю щодо контролю за діяльністю лісових господарств.

Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич запросила учасників акції у Львові до діалогу. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Підтримую те, що громадяни можуть вільно висловлювати свою думку та проводити мітинги. Але я проти того, щоб у цей складний для держави час влаштовувалися сутички. Ми всі живемо в одній країні. І нам потрібно бути згуртованими. Вітаю те, що учасники акцій все ж таки змогли домовитися про співпрацю. Від себе скажу, що Держлісагентство відкрите до співпраці з громадськістю. Запрошую всіх, хто брав участь в акціях на зустріч та до діалогу», – написала т.в.о. Голови відомства.