Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 №530-ІХ, наказу Держлісагентства від 18.03.2020 № 86 «Щодо функціонування апарату Держлісагентства та його територіальних органів в період карантину через поширення на території України коронавірусу СOVID-19» та наказу Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства від 18.03.2020 № 43 «Про запровадження дистанційної роботи працівників Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства на період карантину через поширення на території України коронавірусу СOVID-19» та з метою запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19, в управлінні тимчасово припиняється проведення особистих прийомів громадян та консультацій посадовими особами, а також, обмежується відвідування громадянами адміністративної будівлі управління.

Звертаємо увагу на те, що в управлінні ефективно та безперебійно працює система електронного документообігу, корпоративна електронна пошта, відповідно, спеціалісти управління продовжують виконувати свої посадові обов’язки.

Нагадуємо, що для отримання консультацій та повідомлення будь-якої інформації прохання звертатись дистанційно, за допомогою засобів телефонного зв’язку, шляхом електронного листування або через сторінку у соціальній мережі Фейсбук:

З питань охорони та захисту лісу: (044) 451 20 30, e-mail: ozl@kyivlis.gov.ua

З питань отримання сертифікатів: (044) 451 20 20, e-mail: techpolitika@kyivlis.gov.ua

Стосовно інших питань та повідомлень: (044) 451 20 00, e-mail: office@kyivlis.gov.ua