Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ДП”Богуславський лісгосп”. Заготівля жолудя дуба звичайного.Основною умовою для створення високопродуктивного, біологічно стійкого та господарсько-цінного лісового насадження є заготівля високоякісного насіння з хорошими спадковими даними.


З метою отримання нових знань та практичного досвіду з лісового насінництва, 10 жовтня на території постійної лісонасіннєвої ділянки в кварталі 18 Поташнянського лісництва ДП «Богуславський лісгосп» учні Богуславської спеціалізованої школи № 1, на чолі з керівником Богуславського учнівського лісництва Валентиною Федусенко, інженером з лісових культур Олександром Коцерубою та помічником лісничого Поташнянського лісництва Іваном Гамарником зібрали 50 кг жолудя дуба звичайного.


Під час заходу учні мали змогу отримати нові знання щодо того, яке саме лісове насіння необхідно збирати, як правильно обрати дерево, з якого можна отримати якісне лісове насіння, коли збирають лісове насіння різних порід дерев та як необхідно зберігати лісове насіння до того, як воно буде висіяне.


Даний захід та спілкування з природою створили надзвичайно приємну атмосферу та чудовий настрій серед школярів, під час жвавої розмови із спеціалістами підприємства, дуже приємно було відмітити зацікавленість учнів у процесі заготівлі якісного лісового насіння.

Прес-служба ДП «Богуславський лісгосп»