Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ДП “Іванківський лісгосп” Не допусти лиха

Державне підприємство «Іванківське лісове господарство» нагадує, що в лісах триває пожежонебезпечний період. А отже потрібно бути дуже обережним з вогнем, та чітко дотримуватись загальних протипожежних вимог.

Протягом пожежонебезпечного періоду, згідно Правил пожежної безпеки в лісах України, забороняється:
Розведення багать у лісі (крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях).
Заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів
та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети.
Палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, витрушувати з люльок гарячий попіл, крім місць, що обладнані для цієї мети!

Залишати у непередбачених для цього місцях лісу обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я тощо.
Заправляти пальним у лісі паливні баки під час роботи двигуна.
Експлуатувати машини та інші механізми з несправною паливною та іскрогасною системою.
Випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.
Звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові
та горючі відходи тощо.

Дотримуватись правил пожежної безпеки в лісі не складно, вони не потребують особливих навиків та затрат, а лише обережного та дбайливого ставлення, розуміння серйозності можливих наслідків, сумлінності та відповідальності.

Якщо ж все ж таки пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101” та повідомте лісову охорону (телефон ДП «Іванківський лісгосп» – 04591/ 5-18-40 ) або органи місцевого самоврядування і вкажіть про місце загоряння.