Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ДП “Вищедубечанський лісгосп”, ДП “Димерський лісгосп”

ЛІСІВНИКИ ВИШГОРОДЩИНИ ПРОТИ
ПРИЙНЯТОЇ КАБМІНОМ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

28 листопада лісівники державних підприємств «Вищедубечанський лісгосп» та «Димерський лісгосп» вийшли на мирну акцію протесту до Вишгородської районної державної адміністрації з вимогою відмінити рішення Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року, «Щодо Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року».

До мітингувальників вийшов голова адміністрації В’ячеслав Савенок, який уважно вислухав лісівників та пообіцяв, що дане питання найближчим часом буде винесено на обговорення чергової сесії райради, яка відбудеться 8 грудня.

Лісівники розповіли, що схвалення Урядом Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року, відбулось без врахування думки та позиції представників обласних управлінь та лісових господарств. Таким чином вони були позбавлені можливості вплинути на прийняте рішення, яке матиме незворотні наслідки – дозволить приватизацію державних лісів, монополізація ресурсу та банкрутство деревообробного сектору, погіршення санітарного стану лісів і неконтрольованого розмноження шкідників та хвороб лісу, збільшення кількості незаконних рубок та пожеж в лісах, зниження рівня життя сільського населення через масове скорочення штату лісогосподарських підприємств, втрати кваліфікованих кадрів, а внаслідок понесе за собою ліквідацію державних лісогосподарських підприємств.

Представники лісгоспів вручили голові адміністрації свої листи-звернення до Вишгородської районної державної адміністрації та Вишгородської районної ради.

У них колективи лісогосподарських підприємств звернулись з проханням здійснити захист своїх інтересів, інтересів територіальної громади Вишгородського району і не допустити опублікування та набрання чинності, схваленої таємно Стратегії реформування лісового господарства, додатково обговорити нові зміни та попередити знищення зелених легенів України та їх приватизацію.

Основною вимогою лісівників є насамперед – скасування рішення Кабміну від 15 листопада та взяття за основу проекту “Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року”, який було розроблено фахівцями лісової галузі, міжнародними експертами, з доопрацюванням та широким обговоренням в суспільстві з подальшим узгодженням із галузевою профспілкою.

Адміністрація ДП «Вищедубечанський лісгосп»

Детальніше www.facebook.com/photo.php