Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Лісівники Київщини запрошують!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у загальнодержавній громадській  акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом», яка  проходитиме в рамках Програми Президента України «Зелена країна» та триватиме  два місяці місяці, починаючи з 1 жовтня 2021 року. 
За три роки в рамках цієї програми буде  висаджено 1 млрд. дерев і збільшено за 10 років площу лісів на 1 млн. га.
Наразі, всі державні лісогосподарські підприємства  Київщини до проведення цьогорічної акції готові: заплановано різноманітні заходи, визначено осіб, відповіданих за організацію та проведення заходів в рамках Акції та визначено відповідні ділянки, де буде проведено організоване садіння дерев з залученням громадськості, органів влади, ОТГ та всіма бажаючими.
Запрошуємо громадськість, учнівську та студентську молодь, представників органів виконавчої влади та територіальних громад долучитися та прийняти участь в Акції “Створюємо ліси разом”.
З усіх питань щодо  проведення акції або придбання посадкового матеріалу просимо звертатися за місцем проживання до держлісгоспів, лісництв та Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства за телефоном (044) 451-2000
 
При проведенні запланованих заходів буде враховуватись епідеміологічна ситуація та діючі на момент проведення заходів карантинні обмеження.