Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Пам’яті Чернеця Степана Трифоновича

Нещодавно на межі Жашківського та Ставищенського районів, Черкаської та Київської області, було встановлено меморіальну дошку пам’яті Чернецю Степану Трифоновичу-Людині та Ліснику з великої літери.

“Пройшов буремний фронтовий шлях Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, нагороджений орденами та медалями за бойові заслуги перед Батьківщиною. Лісівнича доля привела Степана Трифоновича до Ставищенського лісництва, де з 01.06.1953р. по 22.06.2001р. працював лісником. За ці роки зумів стати значною і поважною постаттю вітчизняного лісівництва. Людяність, відповідальність, глибокі знання своєї справи та бажання до опанування нового були притаманні Степану Трифоновичу. Не шкодуючи сил та часу, він з любов’ю передавав свої знання, досвід та уміння молодшому поколінню” – ці слова викарбовано на меморіальній дошці, яку символічно встановлено на межі Жашківського та Ставищенського районів Черкаської та Київської області.

Увіковічнити пам’ять про уславленого беззавітним служінням рідній землі лісника зібралась родина Степана Трифоновича та колектив державного підприємства “Білоцерківське лісове господарство” на чолі з директором Вітряком А.В., керівниками Ставищенського і Жашківського районів О.Тертичним, В.Малашом, С.Бойко, М.Салієм.

Вдячність, пам’ять, квіти. І ще довго – спогади, спогади, спогади. Напевне, спілкування з природою у лісовій оазі робить душу чистою і справжньою. Це зримо відчувається у працівниках лісу. Певне тому і в людських стосунках , де дуже важливо бережно і свято ставитися до згадки про тих, хто з добром проходив крізь твоє життя, є важливим усвідомлювати істину: людина жива, допоки живе про неї пам’ять.

Прес-служба ДП “Білоцерківський лісгосп”