Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Підсумки конкурсу вальників лісу та “Кращий оператор гідроманіпулятора”

26 серпня 2016 року у ДП “Тетерівське лісове господарство” Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства відбувся 19-й Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу та 9-й Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “Кращий оператор гідроманіпулятора”.

Турбуючись за збереження людського життя, для зменшення виробничого травматизму, підвищення фахової підготовки та якості виконаних робіт, було організоване проведення фахових змагань лісорубів.

Учасники Всеукраїнського конкурсу лісорубів – це переможці регіональних відбіркових змагань та команда ВАТ “Мотор Січ. У цьому році в змаганнях взяли участь 26 команд (33 учасника), у тому числі Малинський та Сторожинецький лісотехнічні коледжі.

У конкурсі операторів гідроманіпулятора, який проходив паралельно, взяли участь 12 учасників.

Команду Київської області представляли: у конкурсі зварювальників лісу – Олександр Костюшко (ДП “Макарівський лісгосп”, у конкурсі операторів маніпулятора – Олег Кобець (ДП ” Білоцерківський лісгосп”).

За підсумками змагань серед вальників лісу першість виборов представник команди АТ «Мотор Січ» Сергій Домашкін, друге місце посів представник Сумського ОУЛМГ Олександр Сидоренко, третім став Володимир Кухта з Львівського ОУЛМГ.

У змаганнях вальників лісу серед юніорів першу сходинку п’єдесталу посів представник команди АТ “Мотор Січ” – Ілля Домашкін, друге – представник Сумського ОУЛМГ Євген Красніков, третім став юніор з Житомирського ОУЛМГ Євген Брожко.

У конкурсі “Кращий оператор гідроманіпулятора” першість виборов – представник Полтавського ОУЛМГ, другим став – представник Чернівецького ОУЛМГ, третім – представник Вінницького ОУЛМГ.

Представники Київської області посіли у змаганнях вальників лісу та оператор гідроманіпулятора –