Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Пілотний проект “Ліси України”

17 травня 2017 року у Київському обласному та по м. Києву управлінні лісового та мисливського господарства спільно з УкрНДІЛГА був проведен спільний семінар на тему “Застосування геопорталу для моніторингу рубок та захисту лісу від пожеж”.

Геопортал “Ліси України” створено як засіб доступу і оперування геопросторовою інформацією про ведення лісового господарства у сукупності з даними Агентства земельних ресурсів та даними дистанційного зондування Землі. Основним джерелом інформації є дані безперервного лісовпорядкування як таксаційні, так і картографічні (зведені на єдину карту України).
Основними користувачами, які впливають на внесення та зміну даних є підприємства ВО “Укрдержліспроект” та організації різних рівнів управління лісового господарства.
Геопортал “Ліси України” готовий до розгортання на території всієї України. Для роботи потрібно залучити наявні дані лісовпорядкування і забезпечити процес їх поновлення. Проєкт був протестован на базі ДП “Тетерівський лісгосп”та ДП “Клавдієвський лісгосп”. Про тісну співпрацю розробників продукту з спеціалістами підприємств, роз’яснення нюансів функціонування адаптованої для лісгоспів версії розповідали головні лісничи Іван Черевко та Олександр Хромуляк.

Детальніше www.facebook.com/photo.php

Прес-служба Київського обласного
та по м. Києву УЛМГ
Провідний спеціаліст
відділу лісового господарства
Людмила Шрамкова