Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Практичне навчання ландшафтному дизайну вихованців Дорогинського учнівського лісництва

Для вихованців Дорогинського учнівського лісництва, яке працює на базі ДП «Фастівське лісове господарство» було проведене практичне заняття з ландшафтного дизайну у Національному парку Межигірря. Юні лісівники у зручній формі, безпосередньо у парку, мали змогу ознайомитись із різноманітними формами дерев і чагарників, які є основними елементами ландшафтної композиції, розширили свої знання з лісознавства, ботаніки та дендрології. Зацікавило вихованців учнівського лісництва поєднання рослинності із іншими елементами ландшафту – рельєфом і водними просторами. Діти милувались також декоративними елементами пейзажу, скульптурами, фонтанами. Мали змогу порівняти технології ландшафтного дизайну минулого (раніше вже побували в Національному дендрологічному парку «Софіївка» та Державному дендрологічному парку «Олександрія») із теперішніми технологіями ландшафтного будівництва.

Вихованці учнівського лісництва є ініціаторами проведення у школі конкурсу «Обласний проект на краще озеленення навчальних закладів «Ландшафтний сад – від ідеї до втілення». Робота вихованки гуртка Синявської Карини «Формування декоративних насаджень та створення осінньо-зимового пейзажу на території Дорогинської ЗОШ І-ІІІ ступенів» посіла ІІ місце.

Неймовірна краса побаченого і оригінальність дизайнерських рішень надихнули юних лісівників на створення власних дизайн-проектів. Кращі творчі роботи ми ще матимемо змогу побачити на різних конкурсах, акціях, змаганнях.