Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів

Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів

З 7 по 10 червня ц.р. в Одеській області на території Регіонального ландшафтного парку «Тилігульський» Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Департаментом освіти і науки Одеської державної адміністрації та Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання був проведений Х Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів. Учасниками заходу були юні екологи із 13 областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Київської, Житомирської, Львівської, Полтавської, Сумської, Чернігівської , Кіровоградської, Одеської.

Київську область на заході представляли вихованці гуртка « Юні охоронці природи» ( керівник Опенько С.М.) Ірпінського еколого-технічного центру творчості школярів та молоді.

Програма заходу була цікавою та насиченою. З першого дня було проведено практикуми на базі : музею «Цікава наука», дендропарку «Перемога» та постерна презентація команд про проведені регіональні дослідження на природоохоронних територіях.

Другого та третього дня були проведені ботанічний та зоологічний практикуми на базі регіонального ландшафтного парку «Тилігульський» , біологічний практикум на базі Петрівського загально-зоологічного заказника, презентація виставки світлин, гідробіологічний практикум на гідробіологічній станції, зоологічний практикум на базі зоологічного музею Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. В останній день збору була проведена екологічна естафета «Скринька Чорного моря» та підведені підсумки.
За підсумками конкурсної програми команда Київської області нагороджена дипломом ІV ступеня за перемогу у Х Всеукраїнському зборі команд юних екологів, дипломом ІІІ ступеня за перемогу в захисті науково-дослідницьких робіт, грамотою за кращу роботу у номінації «Рослинний світ» конкурсу світлин нагороджена Шевчук Вікторія.