Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору кадрів та юридичного забезпечення протягом 30 календарних днів з 12.12.2014.

Вимоги до претендентів:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, та стажем роботи за фахом на державній службі не менше як 3 роки або за фахом в інших сферах не менш як 3 роки. Бажано стаж роботи на державній службі. Досконале володіння українською мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається сектором кадрів Управління.

Для участі в конкурсі необхідно подати до сектору кадрів та юридичного забезпечення Управління письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”, копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних, довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Заява на участь в конкурсі приймається протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

СТРОК подачі документів протягом 30 календарних днів з 12.12.2014

Адреса управління:
м. Київ, вул. Святошинська 30, каб. 101.
Тел. 450-27-01