Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника управління (з 28.04.2014 по 27.05.2014)

Вимоги до претендентів:

Повна вища освіта економічного або юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на керівних посадах чи на керівних посадах в сфері управління не менше 5 років. Бажано стаж роботи на державній службі. Досконале володіння українською мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів Управління.

Для участі в конкурсі необхідно подати до відділу кадрів та юридичного забезпечення Управління письмову заяву на ім’я Голови конкурсної комісії, заповнену особову картку (форма П-2ДС), дві фотокартки розміром 4Х6, копії документів про освіту, копію паспорту, копію військового квитка, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за попередній рік.

Заява на участь в конкурсі приймається протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

СТРОК подачі документів з 28.04.2014 по 27.05.2014

Адреса управління:
м. Київ, вул. Святошинська 30, каб. 101.
Тел. 450-27-01