Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ДП “Димерський лісгосп”. Бережімо «новорічних красунь»!!!

 Новий рік-улюблене свято більшості людей. Задовго до настання свята виникає відчуття ейфорії та очікування дива, що принесе тільки прекрасне в новому році. Але головний елемент, без якого неможливо створити атмосферу свята-новорічна ялинка.

Тож перед новорічними святами набуває актуальності питання придбання новорічної ялинки. Кому особливо кортить обдарувати себе та своїх близьких, а особливо дітей передсвятковим настроєм, поспішають придбати та прикрасити новорічне деревце вже задовго до свят.

Треба відмітити, що масова нелегальна заготівля ялинок у передноворічні свята є одвічною проблемою як в Україні, загалом, так і в нашому краї. Погодьтесь, мало хто цікавиться тим, яким чином ці красуні потрапляють до наших осель. А дехто вдається до хитрощів , вчиняючи правопорушення і вирубуючи ялини в лісі без належного дозволу,завдаючи великої шкоди.

У передноворічний період запроваджуються посилені заходи охорони та збереження хвойних лісових насаджень, ялинкових плантацій і ділянок особливо цінних хвойних порід. Організовано спеціальні рейдові бригади з працівників лісової охорони за участі представників МВС та Мінприроди.

Так,за самовільно зрубане деревце накладається штраф у розмірі від 85-170 грн., а також відшкодування заподіяної лісу шкоди. Розмір шкоди вираховується відповідно до товщини стовбура зрубаного дерева і може сягати від 453,93 до 799, 89 гривень.

Для забезпечення наших краян легально заготовленими новорічними ялинками ДП “Димерське лісове господарство” буде організувати ялинковий базар вже з грудня за адресою: с.Катюжанка, Шевченка,1. Вартість ялинок буде змінюватись в залежності від висоти і становитиме від 90 до 240 грн. Для запобігання реалізації незаконно заготовлених ялинок введено маркування всіх легально заготовлених ялинок самоклеючими етикетками з номером та штрих-кодом. Кожен бажаючий може дізнатися про походження придбаної ним новорічної ялинки, ввівши номер із самоклеючої етикетки чи бірки на сайті www.ukrforest.com. безкоштовно.

А тому звертаємось із проханням до всіх жителів та гостей нашого краю : будьте  свідомими, не купуйте ялинки, які можуть бути заготовлені з порушенням законодавства.

Директор ДП «Димерське лісове господарство»

В.І.Глущенко

https://dymerlg.com.ua/fileadmin/user_upload/ПРЕЙСКУРАНТ.PDF