Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Начальник Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства ОЛЕКСІЙ БОЙКО долучився до роботи круглого столу «Лісова політика України: першочергові завдання», організованого Державним агентством лісових ресурсів України до Дня працівників лісу за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу та Товариства лісівників України, що відбувся сьогодні у Національному університеті біоресурсів та природокористування.

Учасниками круглого столу були представники Держлісагентства, народні депутати України, представники уряду, провідні міжнародні та вітчизняні експерти лісової і мисливської галузей.

В ході круглого столу обговорювалися проекти Законів, які регулюватимуть діяльність лісового господарства країни. За результатами круглого столу вирішено створити робочу групу по доопрацюванню проектів законів, розміщених на сайті Товариства лісівників України.

Окрім того, всі учасники круглого столу мали нагоду ознайомитися з дитячими малюнками на лісівничу тематику, в які дітками вкладено дуже глибокий зміст та розуміння роботи і проблематики лісової галузі.