Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Гран-прі вихованців Дорогинського учнівського лісництва на І обласному зльоті учнівських лісництв

 

Світлина від Фастівський лісгосп.

 10-11 травня 2018 року Комунальний заклад «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з  Київським обласним та по м.Києву  управлінням лісового та мисливського господарства, Науково-навчальним інститутом  лісового та садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування провели І обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Зліт проводився на базі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» з метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства, збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, підвищення ефективності та якості роботи учнівських лісництв.

З вітальними словами при відкритті зльоту виступили Лакида П.І,  директор Науково-навчального інституту НУБІП., Карпук А.І, директор  ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»., Гузенко Р.В.,перший заступник начальника Київського обласного та по м.Києву управління лісового та мисливського господарства, Шевченко Л.М., заступник директора Комунального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Іванюк І.В., доцент кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій, Шрамкова Л.Ю., провідний спеціаліст відділу технічної політики та охорони праці Київського обласного та по м.Києву управління лісового та мисливського господарства.

У Зльоті взяли участь представники десяти кращих учнівських лісництв області. Фастівщину представляла команда Дорогинського учнівського лісництва. У рамках заходу було передставлено виставку досягнень учнівських лісництв, на якій учні розмістили власноруч виготовлені наочні посібники (колекції, гербарії, муляжі), вироби з природного матеріалу.

Юні лісівники, використовуючи мультимедійні презентації, доповіли про науково-дослідницьку та агітаційно-просвітницьку природоохоронну діяльність, впровадження інноваційних технологій вирощування лісових культур, зв’язки з лісгоспами та науково-дослідними установами.

У рамках заходів зльоту на території Дзвінковського ННВЦ було проведено пам’ятну посадку – Висадження алеї Миру. Одинадцять молодих липок висаджено на згадку про незабутню для учасників зльоту подію.

Свої знання й практичні навики з питань лісознавства, екології та біології учасники продемонстрували під час захоплюючої гри «Еко-квест», в якій наші вихованці посіли ІІ місце.

Учасники Дорогинського учнівського лісництва  показали високий рівень експериментально-дослідницької, природоохоронної, еколого-натуралістичної роботи та продемонстрували активну тісну співпрацю із ДП «Фастівське лісове господарство» та Фастівським районним еколого-етнографічним центром.

Відповідно до висновків журі, за загальною сумою набраних балів переможцем І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів визнано Дорогинське учнівське лісництво. Окрім головної нагороди гран-прі, наші вихованці вибороли право представляти Київщину на ХІІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв, який відбудеться у вересні 2018 року у м.Луцьк.

Керівник “Дорогинського” учнівського лісництва

Стукал Н.І.