Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Хай б`ється завжди зелене серце природи!

Хай б`ється завжди зелене серце природи!

ДП «Димерське лісове господарство» як і всі лісівники України щорічно бере участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Адже основним завданням усіх поколінь лісоводів було створення нових лісів та збільшення лісистості нашої держави.

І для цього потрібно плекати любов до навколишнього середовища у серцях наших дітей.

В рамках акції школярі та учнівська молодь брали активну участь у створенні нових лісів. Висаджені дитячими руками маленькі деревця, через десятки років будуть радувати своєю неповторністю наступні покоління людей, а молодь навчиться бережного ставлення до навколишнього природного Світу, тому що людина завжди цінила те, що створено своїми руками.

Ось і в цьому році лісгоспом було проведено конкурс на кращий малюнок на тему «Людина та ліс» серед дітей шкіл, які розташовані в зоні діяльності ДП «Димерське лісове господарство».

У квітні – травні відбувся конкурс на кращий малюнок серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а саме : Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Димерської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Димерської гімназії серед учнів 1-4 класів. Загалом участь в конкурсі взяли 57 учнів. На конкурсі було представлено 59 малюнків.

Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини. Під час проведення конкурсу метою працівників лісгоспу було донести до школярів, що краса рідної природи розкриває і красу людської праці, народжує бажання зробити свій край ще прекраснішим. Кожен об’єкт природи, яскравий або скромний, великий чи маленький, по своєму привабливий, тому кожна людина повинна оберігати і примножувати природні багатства та берегти їх.

Всі діти показали надзвичайно високий рівень майстерності, всі вони дуже старалися показати своє бачення того, що ліс – це не тільки безцінний дар природи, але і її краса, втілення життя і здоров’я.

За результатами конкурсу були визначені переможці:

І-е місце — зайняла учениця 2-Б класу Кароліна Кращенко Димерської ЗОШ І-ІІІ ступенів,— за малюнки «Тут розкинулись ліси незвичайної краси, їх легенями зовуть – кисень всім вони дають» та

«Хай б’ється завжди зелене серце природи!».

ІІ-е місце — зайняла учениця 1-А класу Софія Сінєнок Катюжанської ЗОШ І- ІІІ ступенів, — за малюнок «Людина природі вклонись яка краса, стань подивись».

ІІІ-є місце — зайняла учениця 2 класу Марія Стельмах Димерської гімназії, — за малюнок
«Царство ніжного світанку» .

ІV-е місце — зайняв учень 4-А класу Максим Козаченко Катюжанської ЗОШ І- ІІІ ступенів,— малюнок «Лісові велетні».

Всі учасники конкурсу були нагороджені почесними грамотами, а переможці отримали грошові винагороди : за І місце – 300грн, за ІІ місце – 200 грн, за ІІ місце – 100 грн, за ІV місце – 50 грн.

Василь Глущенко
Директор Державного Підприємства
«Димерське лісове господарство»