Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

Презентували елементи дорожньої карти лісового господарства України

2 грудня в Національній академії наук України в рамках проекту ФАО «Консолідація лісової політики України» знову збиралися представники міжвідомчої робочої групи та громадськості. Цього разу консультанти проекту презентували елементи концептуальної дорожньої карти розвитку лісового господарства. Нагадуємо, що обговорення основних проблем лісового господарства із залученням всіх зацікавлених сторін експерти почали ще у липні цього року.

«Ми презентуємо лише елементи дорожньої карти, які будуть доопрацьовані з урахуванням точки зору не лише державних органів влади, а й деревообробників, екологів та громадських організацій. Наразі документ неповний, до нього буде доданий план впровадження із чітко визначеними строками», – зазначила представник Держлісагентства України Любов Полякова.

В ході обговорення учасники засідання надали свої зауваження щодо структури документу, зокрема, щодо відсутності принципів лісової політики. Було запропоновано створити Інтернет-платформу з метою надання можливості доступу до обговорення всіх бажаючих.

В робочих групах учасники мали змогу розглянути необхідні кроки для подальшого посилення економічної, екологічної, соціальної функції лісів.

Всі зауваження були заслухані на пленарному засіданні та будуть враховані при подальшому доопрацюванні документу. По завершенню семінару було запрошено учасників надавати свої зауваження та пропозиції до документу до 15 грудня на адресу Lpolyakova@dklg.gov.ua

Документ, який був винесений на розгляд та опрацювання громадськості.

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=132449&cat_id=32888