Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства
Гарячі лінії
Держлісагентство
Київське обласне та по м. Києву управління ЛМГ

ЗМІ про нас. ДП “Київський лісгосп”. Про “Новорічні” деревця.

Нещодавно у ДП “Київський лісгосп” ми приймали журналістів каналів “Інтер” і “Україна”.

Впродовж інформаційних повідомлень про місця реалізації при лісництвах , про вартість і легальнисть придбаних новорічних деревець ми показали як  ростуть та як заготовляють святкові красуні.

http://podrobnosti.ua/2274200-novij-rk-2019-jak-gotujut-do-prodazhu-jalinki.html

 

Головний лісничий ДП “Київський лісгосп” Юрій Гринченко запросив журналістів у Козинське лісництво на ділянку де у контрольованому середовищі вирощують посадковий матеріал.

Ми продемонстрували плантацію, деревець, які вирощуються спеціально для реалізації їх під час новорічних свят.

Сергій Бідношея – лісничий Козинського лісництва ДП “Київський лісгосп” розповів про процес вирощування та догляду за саджанцями сосни звичайної та заходи охорони новорічних плантацій від самовільних рубок.

Про роботу рейдових бригад з охорони шпилькових насаджень у передноворічний період розповідав провідний інженер з охорони та захисту лісу ДП “Київський лісгосп” – Василь Наумчук. Він зазначив, що у лісгоспі створено 8 бригад лісової охорони загальною кількістю 21 чоловік.

На торгівельному майданчику при Козинському лісництві ДП “Київський лісгосп” Юрій Олександрович та продемонстрував спеціальні засоби для маркування сосен та ялин, що ідуть на реалізацію.